Geoblog.pl    mamba    Podróże    Indochiny    Laos

Laos

Laos
Laos, Luang Prabang
Przejechano 19116 km

hejo - jestem juz w Laosie:) wczoraj przekroczyam grance - zaoszczedzilam 5$ bo obywatele UE placa jedyne 30$ a nie 35$;] szalenstwo;] kupilam bilet na lodke i doplynelamdo Luang Prabang- no to doplyniecie zajelo mi 2 dni... pierwszeg dnia 6h a drugiego8h - lodka pelna turystow- caly swat- ameryka, izrael, UE, australia NZ- bylo nas troche- ja sobie siadzialam z 2 swajcarami i amerykanka- sympatyczni ludzie - podroz nie byla za wygodna- drewniane laweczki po jakims czasie zaczely bycx niewygodne- ludziki sie porzensily na podloge;] widoki wbyly przepiekne- przynajmiej pierwszego dnia kiedy to wszyscy latali z aparatami... drugiego juz nikomu si nie chcialo;]
na razie nic ciekawego sie nie dzieje - dojechalismy do miasteczka- jutro albo poedziemy na wodospad albo bede zwiedzac miasto- zostane tu chyba jakies 2 dni - zobacze co ciekawego i sie pomysli.
postaram sie wrzucic zdj z tajlandii na picasse- nie chce mi sie bawic z tym tutaj- za duzo roboty

buziaki!

asia-lady
asia-lady  - 2009-08-24 16:30
aaaaa Vang Vieng?? nie zartuj, ze nie bylas w laotanskiej stolicy rozrywki!!?? ja wybralam sie w ten weekend w gory-Tatry Zachodnie-Grześ, Wolowiec i Ostry Rohacz-bylo bajecznie :) wielkie buziaki i badz dzielna Mambo !!!

mamba
Ela Sermet